/  /  /  / ING finansuje 850 samochodów dla Poczty Polskiej
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

ING finansuje 850 samochodów dla Poczty Polskiej

ING|
null
© Peugeot
null

ING Lease wygrał przetarg ogłoszony przez Pocztę Polską na leasing 850 samochodów. 3 grudnia spółki podpisały umowę o wartości około 62,4 mln zł.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Od lat oferujemy konkurencyjne produkty, które umożliwiają naszym klientom szybszy rozwój. Chcemy jednak odgrywać coraz większą rolę w finansowaniu dużych przedsiębiorstw. Cieszymy się z wygranego przetargu, ponieważ jest to kolejny krok w realizacji przyjętej strategii - zaznacza Marcin Kościński, prezes zarządu ING Lease.

ING Lease wygrał dwie części przetargu ogłoszonego przez Pocztę Polską na dostawę 850 samochodów. Część pierwsza dotyczyła 735 pojazdów ciężarowych o masie całkowitej do 3,5 tony DMC, a druga 115 bankowozów (samochody do przewozu wartości pieniężnych).

Umowa będzie realizowana z wykorzystaniem leasingu operacyjnego. Samochody dostarczy firma Peugeot.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama