/  /  /  / Epoka lodowcowa w serwisach Peugeot
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Epoka lodowcowa w serwisach Peugeot

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
null

Peugeot Polska jest jednym z partnerów promocyjnych dystrybucji filmu animowanego "Epoka lodowcowa 4". Z tej okazji firma przygotowała na okres letnich upałów specjalną ofertę odpowiadającą wakacyjnym potrzebom klientów, a równocześnie wpisującą się w szeroką kampanię pod hasłem "Epoka lodowcowa 4".

Peugeot proponuje trzy rodzaje ofert serwisowych:
1/ operacje serwisowe: obejmujące między innymi akcję „Klimatyzacja”, podczas której można dokonać dezynfekcji układu klimatyzacji i wymienić filtr przeciwpyłkowy (jeśli jest taka potrzeba).

Proponowana jest również wymiana części eksploatacyjnych i płynów takich jak olej, klocki hamulcowe, świece zapłonowe, amortyzatory, wycieraczki wraz z płynem do spryskiwaczy itp., a wszystko to z upustami na części zamienne nawet do 20% oraz na robociznę do 18%.

2/ kosmetyki samochodowe: ta oferta to wybór ekologicznych kosmetyków samochodowych marki Technature, wśród których jest między innymi zestaw środków czyszczących oraz kilkanaście pojedynczych produktów, których cena została obniżona o 15%.

3/ akcesoria: w ramach promocji proponowane są akcesoria przeznaczone dla rodzin, takie jak foteliki dziecięce, lodówki samochodowe, moduły izotermiczne, po cenach z 20% upustem.

Mówi Piotr Karaszewicz, dyrektor serwisu i części zamiennych Peugeot: "Oferta powstała z myślą o właściwym przygotowaniu samochodu przed wakacjami. Jednocześnie chcemy pokazać klientom, że korzystanie z autoryzowanego serwisu Peugeot wiąże się z kosztami porównywalnymi do tych w serwisach niezależnych. W serwisach Peugeot wcale nie jest drogo, a co ważne, klient korzysta z oryginalnych części zamiennych, pomocy wyszkolonych, profesjonalnych oraz doświadczonych specjalistów, jak również porad doradców serwisowych".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama