/  /  /  / Dni otwarte Peugeot 2008
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dni otwarte Peugeot 2008

null
© Peugeot
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W dniach 12-15 września odbędzie się akcja z cyklu dni otwarte, która będzie promować na polskim rynku model Peugeot 2008. Auto reprezentuje obiecujący i coraz liczniejszy segment miejskich SUV.

Mając zaledwie 4,16 m długości oraz 1,74 m szerokości, Peugeot 2008 jest według zapewnień producenta bardzo zwrotny i znakomicie się prowadzi. Jednocześnie charakteryzuje się solidną konstrukcją typową dla modeli klasy SUV, czyli oferuje przestronne wnętrze, niezły komfort jazdy oraz przemyślane rozwiązania poprawiające funkcjonalność.

Samochód ma wysokość 1,55 m, a jego bagażnik może pomieścić 350 litrów. Po złożeniu tylnej kanapy wartość ta rośnie do 1 194 litrów.

Peugeot 2008 cennik

Wśród konkurentów modelu Peugeot 2008 wymienić można takie samochody jak np. Renault Captur oraz Chevrolet Trax.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama