/  /  /  / A może Peugeot 208 w wersji Style?
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

CENY | A może Peugeot 208 w wersji Style?

null
© Peugeot
null

Seria specjalna Style to nowość w gamie produktowej modelu Peugeot 208 na polskim rynku. Auto jest aktualnie dostępne z rabatem, który wynosi 4 700 złotych.

Peugeot 208 w wersji Style bazuje na najpopularniejszej odmianie Active wzbogaconej m.in. o felgi aluminiowe, multimedialny ekran dotykowy, 3-ramienną skórzaną kierownicę, chromowane lusterka boczne oraz przyciemniane szyby boczne tylne. Tak skonfigurowany samochód według cennika kosztuje standardowo od 53 300 złotych, jednak dzięki promocji jego cena wynosi teraz 48 600 złotych.

Wersja Style jest przewidziana wyłącznie dla egzemplarzy 5-drzwiowych modelu Peugeot 208 (PATRZ TUTAJ).

Dodajmy, że odmiana Style jest też dostępna na polskim rynku w gamie crossovera Peugeot 3008 oraz vana Peugeot 5008.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama