/  /  /  /  / Ten Peugeot RCZ jest nie do kupienia
Peugeot RCZ

Peugeot RCZ

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Ten Peugeot RCZ jest nie do kupienia

Peugeot|
null
© Peugeot
nullnull

Gwiazdy popularnego w Wielkiej Brytanii programu The Only Way Is Essex, czyli Cara Kilbey i Billi Mucklow, zaprezentowały w Londynie zbudowany na specjalne zlecenie "diamentowy" Peugeot RCZ, który powstał dla uczczenia diamentowego jubileuszu Elżbiety II.

Zespół ośmiu specjalistów pracujących dwadzieścia cztery godziny na dobę potrzebował niemal cały tydzień, aby pokryć nadwozie auta 81 000 sztukami diamentów Essex. Efekt końcowy zapiera dech w piersiach, a całość doskonale oddaje nastrój obchodów diamentowego jubileuszu.

Samochodem, który posłużył jako baza do stworzenia wyjątkowego dzieła, było sportowe coupe Peugeot RCZ.

Mówi Billi Mucklow: "Każdy, kto zna nas i nasz program, wie, że styl jest wszechobecny, poczynając od ubrań, które na sobie nosisz, a kończąc na samochodzie, którym jeździsz. Bardzo chcieliśmy uczcić diamentowy jubileusz Królowej Elżbiety II, dlatego uważamy, że pokrycie samochodu diamentami z okazji 60 lat panowania brytyjskiej monarchini to znakomity pomysł!"

Peugeot RCZ Brownstone

Cara Kilbey dodaje: "To musiał być Peugeot RCZ, ponieważ auto jest zmysłowe, seksowne i ma ponętne kształty. Zupełnie jak my! Dach z podwójnym wybrzuszeniem też jest niezwykły; RCZ przyprawia nas o gęsią skórkę za każdym razem, gdy na niego patrzymy, nawet w wersji niepokrytej diamentami!"

Diamentowy Peugeot RCZ powstał tylko w jednym egzemplarzu, nie będzie więc można go kupić.

Diamenty Essex zostały nałożone ręcznie przez specjalistów z firmy Vehicle Wrapping Manchester.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama