/  /  /  /  / Peugeot RCZ w polskiej komedii
Peugeot RCZ

Peugeot RCZ

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Peugeot RCZ w polskiej komedii

Peugeot Polska|
null
© C MTL Maxfilm, fot. Elżbieta Kasperska/Fabryka Obrazu
nullnullnull

Remake słynnej polskiej komedii lat 80-tych, „Och, Karol 2”, wchodzi na ekrany kin 21 stycznia. Jedna z ról w tym filmie przypadła w udziale modelowi Peugeot RCZ.

Remake słynnej polskiej komedii lat 80-tych, „Och, Karol 2”, wchodzi na ekrany kin 21 stycznia. Cztery uroczyste premiery odbyły się już we, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Krakowie. Plejada gwiazd z Piotrem Adamczykiem na czele, w towarzystwie pięknych pań i realizatorów filmu, wzbudzała emocje niemalże jak w Hollywood.

Debiutujący w filmie Peugeot RCZ ma już na swoim koncie liczne nagrody międzynarodowe:
• W konkursie Samochód Roku Playboya 2010, wygrał w kategorii Samochód z seksem”. Jury konkursu uznało, że RCZ to najseksowniejsze auto nie tylko ze względu na wygląd, ale także przyjemność z jazdy, jaką dostarcza prowadzącemu. „(…) Pojazd także wyśmienicie jeździ, a nie tylko przyciąga spojrzenia na ulicach. Dzięki RCZ Peugeot udowodnił, że słowa magnetyzm, sexy i styl nie muszą łączyć się tylko z autami z Włoch” – napisali członkowie jury w uzasadnieniu werdyktu.
• W 2009 roku we Francji otrzymał nagrodę dla Najładniejszego Samochodu Roku, a w Niemczech został nagrodzony Red Dot Design. Jego dynamikę i osiągi zademonstrowano w czasie wyścigu 24 Godziny Nurburgring, w którym RCZ zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii.
• W grudniu ubiegłego roku Peugeot RCZ został wybrany Coupe Roku 2010 przez brytyjski magazyn Top Gear. Był testowany na drogach północnych Chin w pobliżu Wielkiego Muru. Został oceniony jako samochód doskonale wyważony i łatwy w prowadzeniu.

Peugeot RCZ został wprowadzony na rynek w ubiegłym roku, a do tej pory znalazł aż 17 000 nabywców na całym świecie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama