/  /  /  /  / Nowy Peugeot Partner - sylwetka modelu
Peugeot Partner

Peugeot Partner Origin

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / VanLekkie dostawcze / Furgonetki
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Nowy Peugeot Partner - sylwetka modelu

Peugeot Polska|(2008-01-28 11:06)
null
© Peugeot
nullnull

Minął już wiek, odkąd pojazdy użytkowe i osobowe Peugeot zaistniały na rynku. Wprowadzając do sprzedaży nowego Partnera, firma kończy program rozszerzenia i odnowienia gamy pojazdów, przeznaczonych dla klientów potrzebujących samochodów do celów zarobkowych.

Ta gama jest w chwili obecnej najmłodszą i najbardziej kompletną na całym rynku, oferując pojazdy o przestrzeni ładunkowej od 2,5 do 17 m3.
Struktura gamy wygląda z grubsza tak:
- Bipper (mała, zwinna, miejska furgonetka)
- Partner (furgonetka)
- Expert (zwarty furgon)
- Baxer (duży furgon)

Kolejnym etapem w procesie odnawiania gamy jest nowy Partner.

Nowy Partner, dostępny w dwóch długościach (4,38 m lub 4,63 m), oferuje optymalne możliwości załadunku, będące wzorcowym rozwiązaniem w segmencie furgonetek.

Płynne linie podkreślają dynamikę i solidność. Kształt tylnej części perfekcyjnie dostosowany do funkcji użytkowej, zapewnia optymalną pojemność i ładowność przestrzeni towarowej. W wersji krótkiej nowy Partner oferuje 3,3 m3 przestrzeni ładunkowej i do 850 kg ładowności użytkowej.

W wersji długiej przestrzeń ładunkowa dochodzi do 3,7 m3 a długość użytkowa do 3,25 m.

Dzięki szerokości 1,23 m na poziomie nadkoli obie wersje są w stanie pomieścić europalety (1,20 m x 0,80 m).

Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, przez profesjonalistów dla profesjonalistów, nowy Partner posiada liczne praktyczne rozwiązania ułatwiające życie użytkownikom.

Innowacyjne rozwiązanie kanapy Multi-Flex, majstersztyk modułowości, urzeknie większość klientów swą funkcjonalnością.

Dzięki niej z przodu mogą siedzieć trzy osoby, co jest nowością w segmencie furgonetek. Częściowo składana, pozwala wykorzystać doskonałą długość użytkową 3 m, od tylnych drzwi do deski rozdzielczej.

Nowy Partner, który może posiadać pełne (blacha) skrzydła tylnych drzwi lub też skrzydła drzwi przeszklone, może jednocześnie być wyposażony w drzwi boczne przesuwne po obu stronach lub tylne drzwi bagażnika z otwieraną szybą, ułatwiającą dostęp do bagażnika w każdym miejscu bez względu na panujące warunki.

Dzięki sprytne wewnętrznej galeryjce, można można przewozić długie i lekkie przedmioty (o długości dachu).

We wnętrzu pojazdu, pasażerowie siedzą bardzo komfortowo. Kabina gwarantuje im bezpieczeństwo i solidną ochronę, oddając do dyspozycji osób siedzących liczne i pomysłowe schowki.

Bezpieczna i niezawodna konstrukcja nowego Partnera, z potrójnym ciągiem rozkładu naprężeń, została połączona z układem jezdnym gwarantującym optymalne parametry jezdne bez względu na wielkość przewożonego ładunku. Bogata i zróżnicowana gama nowoczesnych jednostek napędowych Partnera, umożliwi eksploatację wozu w każdych, najbardziej zróżnicowanych warunkach. Aby dostosować się do wymogów w zakresie ochrony środowiska, silnik 1.6 HDi FAP 66 kW (~90 KM), proponowany jest z filtrem cząstek (FAP) i dozowaniem dodatku do paliwa.

O bezpieczeństwo pasażerów i kierowcy dba m.in. sześć poduszek powietrznych i system ESP.

Nowoczesny i komunikujący się z otoczeniem nowy Partner daje dostęp do nowych funkcji i usług, takich jak moduł telematyczny zarządzania parkiem. Moduł stanowiący integralną część architektury elektronicznej pojazdu wysyła informacje w trybie GPRS do platformy serwisowej PSA Peugeot Citroen. W ten sposób takie informacje, jak ilość przejechanych kilometrów, poziom oleju czy przebieg do przeglądu są okresowo, automatycznie przekazywane zarządzającym parkiem, umożliwiając ograniczenie kosztów eksploatacji flot samochodowych. Nowy Partner jest pierwszym pojazdem, który udostępnił klientom tę oryginalną funkcję, oferowaną w doposażeniu.

Profesjonalni klienci z pewnością docenią koncepcję nowego Partnera, jego parametry i oferowane usługi, które czynią go wzorem w swoim segmencie, a także modułowość i wyjątkowe rozwiązania techniczne, ułatwiające im codzienne życie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Peugeot Partner