/  /  /  /  / Elektryzujący weekend z Peugeot
Peugeot iOn

Peugeot iOn

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Elektryzujący weekend z Peugeot

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
nullnullnull

Na ostatni weekend października firma Peugeot Polska przygotowała ekspozycję najnowszych modeli dla klientów odwiedzających centrum handlowe Blue City. Główny bohater weekendu, jak sama nazwa wskazuje, to w pełni elektryczny i ekologiczny Peugeot iOn.

Model Peugeot iOn będzie można nie tylko zobaczyć czy dotknąć, ale też przetestować.

Jazdy próbne odbędą się na ostatnim piętrze parkingu wielopoziomowego. Wraz z Peugeot zaprezentuje się jego partner, e+, pierwsza polska firma dostarczająca kompletny pakiet usług, który pozwala w pełni docenić korzystanie z auta elektrycznego. e+ posiada własne punkty ładowania pojazdów elektrycznych w najlepszych galeriach handlowych Warszawy, w tym właśnie w Blue City.

Podczas weekendu Peugeot zaprezentuje się jako lider w zakresie ochrony środowiska. Od wielu lat koncern pełni rolę prekursora idei ochrony środowiska w branży motoryzacyjnej. We wszystkich modelach marki proponowane są silniki najnowszej generacji, nie tylko dynamiczne i oszczędne, ale przede wszystkim dbające o środowisko.

Peugeot jest jednym z pierwszych producentów, który wprowadził na rynek samochód w 100% elektryczny, o zerowej emisji spalin. Projekt iOn został zaprojektowany z myślą o jeździe w mieście i obszarach podmiejskich. Jest dynamiczny, zwrotny, kompaktowy, oferuje komfortowe warunki podróżowania dla czterech dorosłych osób.

Zapowiadany weekend będzie nie tylko wspaniałą okazją do poznania i przetestowania samochodu z napędem elektrycznym, lecz także zaznajomienia się z innymi modelami Peugeot, które zostaną zaprezentowane na ekspozycji: 508 SW, 5008, 3008 oraz RCZ.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama