/  /  /  /  / Polska: Zmiany w gamie Peugeot na listopad
Peugeot Expert

Peugeot Expert

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Van
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Zmiany w gamie Peugeot na listopad

Peugeot Polska|
EXPERT_0609PS001.jpg
© Peugeot
EXPERT_0609PS001.jpgdwa modele.jpgnull

Wraz z nadejściem listopada Peugeot Polska zmodyfikował swoje cenniki. Serie limitowane nICE oraz Irmscher są już na wykończeniu, nieznacznie podniesiono też ceny kilku modeli. Z drugiej strony wprowadzono nowe wyposażenie, a także od tego miesiąca dostępny jest odświeżony model 407.

Oto lista zmian w modelach Peugeot na podstawie najnowszego cennika z dnia 03-11-2008:

206 Generation
Cena modelu została podwyższona o 1 000 zł, i wynosi obecnie 33 900 zł.

207
Zostały wycofane kolory nadwozia Czerwony Lucyfer, Pomarańczowy Salamanque (wersje 3 i 5- drzwiowe), oraz Kremowy Partenon (SW). Przestały również obowiązywać promocyjne (niższe o 1 000 zł) ceny na limitowaną wersję 207 Trendy nICE. Obecnie najtańszą odmianą 207 Trendy nICE jest pięciodrzwiowy hatchback 1,4 75 KM za 42 800 zł.
 
307 kombi
Nie ma już o ofercie Peugeot modelu 307 kombi.

308
Peugeot podniósł ceny modelu 308 do poziomu z sierpnia b.r. wprowadzając jednocześnie atrakcyjne ceny promocyjne. Dzięki temu kwota jaką obecnie trzeba wydać na zakup 308 nie uległa istotnej zmianie. W wyposażeniu opcjonalnym pojawił się:
W wersjach Trendy i Premium oraz SW zestaw multimedialny z nawigacją WIP (Word In Peugeot), bluetooth i zmienairką CD, w cenie od  3 300 do 4 800 zł.
W kombi w wersji Trendy Pakiet Komfort zawierający centralny przedni podłokietnik, regulacja lędźwiowa fotela kierowcy i pasażera, centralny podłokietnik z tyłu, otwór na narty.
Zostały wycofane kolory nadwozia Żółty Lacerta (wersje 3 i 5- drzwiowe), oraz Niebieski Montebello, który od tego miesiąca zostaje zastąpiony kolorem Niebieskim Abysse (Kombi i SW).

407
Od tego miesiąca w salonach Peugeota dostępny jest model po zmianach modernizacyjnych. Auta w wersjach limuzyna i kombi poznać można teraz po delikatnych modyfikacjach stylizacyjnych, które dotyczą wyglądu przedniej części nadwozia, a także tylnego zderzaka i kloszy reflektorów. Kabina pasażerska oferuje teraz podróżującym jeszcze więcej komfortu, wzbogacona została gama dostępnych kolorów oraz rodzajów tapicerki.
Miłym akcentem jest również promocyjny upust w wysokości 5 800 zł na wszystkie odświeżone 407, dzięki czemu ceny zaczynają się od 65 600 zł za sedana w wersji Presence z benzynowym silnikiem 1,8 o mocy 125 KM.
Ponadto Oferta 3x3 dostępna do tej pory dla modelu 308 została rozszerzona również na wszystkie wersje 407.

807
Peugeot podniósł ceny modelu 807 do poziomu z września b.r. wprowadzając jednocześnie atrakcyjne ceny promocyjne. Dzięki temu kwota jaką obecnie trzeba wydać na zakup 807 nie uległa  zmianie.

Nowy Partner osobowy
Wersja Trendy posiada obecnie na wyposażeniu standardowym radio CD z MP3, jednakże pociągnęło to za sobą wzrost ceny tej wersji o 1 700 zł. Najtańszy Partner w odmianie Trendy to obecnie wydatek 61 100 zł za model z benzynowym silnikiem 1,6 90 KM.
Dzięki wyposażeniu wersji Trendy w radio CD z MP3, obniżeniu o 1 700 zł uległy opcje i pakiety dla Trendy, które do tej pory zawierały w/w radio, w tym:
Nawigacja WIP Nav (teraz 3 700 zł),
Zestaw głośnomówiący z bluetooth (teraz 950 zł),
Zmieniarka CD (teraz 1 150 zł),
Pakiet Bezpieczeństwa (teraz 3 250 zł),
Pakiet Klimatyzacja Automatyczna (teraz 2 200 zł),
Pakiet Widoczność (teraz 750 zł),
Pojawiły się także nowe opcje:
Dywanik w części bagażowej
Czujnik spadku ciśnienia w oponach z kołami 16".

Nowy Partner dostawczy
Na liście wyposażenia opcjonalnego znalazł się zestaw multimedialny WIP Nav (World In Peugeot) zawierający nawigację, radio CD z MP3 i komputer pokładowy.
Dodano także dwa nowe pakiety:
Pakiet Widoczność zawierający Radio CD z MP3 i komputerem pokładowym, przednią szybę atermiczną, automatycznie włączane reflektory i wycieraczki, światła przeciwmgielne oraz Pakiet Plus.
Pakiet Komfort Kierowcy: fotel kierowcy z regulacją wysokości, podłokietnikiem i szufladą pod siedzeniem

Peugeot Expert
O 1 006 zł wzrosły ceny wszystkich wersji pięcioosobowych, oraz o 95 zł wersji sześcioosobowych z silnikiem 2,0 HDi 122 KM. Modyfikacji uległa lista wyposażenia opcjonalnego. Pojawiły się m.in. trzy pakiety wyposażenia opcjonalnego oraz podgrzewane przednie fotele.


autor: Jakub Ziąbka
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama