/  /  /  /  / Peugeot partnerem Związku Piłki Ręcznej w Polsce
Peugeot Expert

Peugeot Expert

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Van
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Peugeot partnerem Związku Piłki Ręcznej w Polsce

Peugeot|
null
© Peugeot
nullnull

Peugeot Polska oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce nawiązały współpracę przy organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet do lat 17.

Na mocy umowy, Peugeot Polska przekazał samochody na potrzeby obsługi logistycznej i technicznej imprezy w tym przewóz gości VIP oraz sędziów. Auta będą służyły w czasie turnieju, który odbędzie się w dniach 15-25 sierpnia 2013 r. w Trójmieście. To pierwsza z cyklu imprez rangi mistrzowskiej, których Polska będzie gospodarzem w najbliższym czasie. Za rok w naszym kraju odbędą się mistrzostwa Europy juniorów, a dwa lata później mistrzostwa Europy seniorów, czyli EHF Euro 2016!

Projekt współpracy z ZPRP wpisuje się w zaangażowanie marki Peugeot w sport i  oficjalne partnerstwo z Polskim Komitetem Olimpijskim w latach 2012-2016. Warunki współpracy obejmują, dostarczenie siedmiu samochodów.

Tomasz Chodkiewicz, Dyrektor Handlowy Peugeot Polska:
„Czuję ogromną satysfakcję, że to właśnie marka Peugeot będzie wspierać sportowe ambicje podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet 2013.  Samochody naszej marki znane są również ze sportowych dokonań, a nasi klienci odnajdują w nich spełnienie swoich  pasji. Jako partner PKOl. czujemy się odpowiedzialni za wspieranie polskiego sportu na wielu płaszczyznach, zarówno juniorskiej jak i zawodowej. Trzeba mieć w sobie pasję, by chcieć zmierzać coraz dalej i osiągać sukcesy, czego życzę Polskiej Reprezentacji na tegorocznych mistrzostwach Europy.”

Oficjalne przekazanie kluczyków do floty Peugeot, obsługującej imprezę, odbyło się 7 sierpnia w Salonie Firmowym Peugeot Polska, w Warszawie przy Alei Krakowskiej 7.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Peugeot Expert