/  /  /  / W Niemczech można zamawiać nowego Peugeot 308
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

W Niemczech można zamawiać nowego Peugeot 308

null
© Peugeot
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Klienci na rynku niemieckim mogą już składać zamówienia na 5-drzwiową wersję modelu Peugeot 308 nowej generacji. Ceny zaczynają się od 16 450 EUR w przypadku benzyny oraz od 19 550 EUR za wersje z dieslem.

Na rynku niemieckim nowy Peugeot 308 oferowany jest w trzech poziomach wyposażenia do wyboru:
- poziom Access: ceny od 16 450 EUR
- poziom Active: ceny od 18 450 EUR
- poziom Allure: ceny od 22 700 EUR

W podstawowej wersji Access nabywcy nowego Peugeot 308 otrzymają w standardzie takie elementy wyposażenia jak np. sześć poduszek powietrznych, tylne światła wykonane w technologii LED, komputer pokładowy, klimatyzację manualną oraz radio WIP Sound i zamek centralny sterowany pilotem.

W gamie silnikowej występują do wyboru trzy jednostki benzynowe oraz dwa diesle. Podstawowa wersja to trzycylindrowy benzynowiec 1.2, który rozwija moc 82 KM. Według danych fabrycznych, omawiana wersja spala średnio około 5 litrów paliwa na 100 km, co odpowiada emisji CO2 na poziomie 114 g/km.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama