/  /  /  / Polska: Akcja przywoławcza modelu Peugeot 107
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja przywoławcza modelu Peugeot 107

UOKIK|

Jak poinformowała firma Peugeot Polska, niektóre egzemplarze modelu Peugeot 107 mogą ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym zdecydowano się na przygotowanie stosownej akcji przywoławczej.

Firma Peugeot powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Peugeot 107, wyprodukowane od maja 2005 do 18 sierpnia 2009 roku, ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym zdecydowano się na przygotowanie stosownej akcji przywoławczej.

Zachodzi przypuszczenie, że w 226 egzemplarzach Peugeot 107 mogłoby ewentualnie dojść do częściowego zablokowania pedału przyspieszenia. Jednocześnie koncern poinformował, że nie odnotowano wypadków związanych z tą usterką oraz, że w przypadku wystąpienia problemów możliwe jest zatrzymanie pojazdu, gdyż układ hamulcowy i skrzynia biegów działają poprawnie.

Importer zadeklarował, że właściciele aut objętych wspomnianą akcją zostaną powiadomieni listownie o problemie i zaproszeni do punktach serwisowych, gdzie na koszt firmy naprawiony zostanie wadliwy element.

Bliższe informacje na ten temat w linku poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Peugeot

Reklama