/  /  /  / Peugeot pomoże podczas ważnego wydarzenia tenisowego
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Peugeot pomoże podczas ważnego wydarzenia tenisowego

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
nullnull

Peugeot Polska został oficjalnym przewoźnikiem meczu Davis Cup by BNP Paribas Polska – Australia, który będzie miał miejsce w dniach 13-15 września.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Peugeot Polska podjął się obsługi transportowej uczestników niezwykle ciekawego wydarzenia, jakim będzie mecz Davis Cup by BNP Paribas Polska – Australia. Flota samochodów Peugeot będzie obsługiwała wydarzenie w dniach 13-15 września w Warszawie.

Tenis to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu: uprawia go ponad 150 mln osób praktycznie w każdym miejscu na świecie. W roku bieżącym w setne urodziny Pucharu Davisa w turnieju, w którym wzięło udział 129 państw, reprezentanci Polski awansowali do World Group Play-Offs (największy sukces w historii startów drużyny naszego kraju w rozgrywkach Davis Cup).

Mecz z Australią, która jest doświadczonym przeciwnikiem, zapowiada się ekscytująco. Na kortach w polskiej drużynie wystąpi m.in. Jerzy Janowicz, półfinalista turnieju w Wimbledonie, który na co dzień jeździ samochodem marki Peugeot.

Do obsługi meczu wybrano absolutną nowość w ofercie marki: model Peugeot 2008. To crossovera o wyrazistym, mocnym i eleganckim stylu, który niedawno trafił do salonów Peugeot w Polsce.

Flota modeli Peugeot złożona z siedmiu miejskich crossoverów oraz dwóch busów będzie woziła obie drużyny, a także VIP-ów oraz gości imprezy.

Uroczyste przekazanie kluczyków do floty miało miejsce w Salonie Firmowym Peugeot Polska przy Alei Krakowskiej 7 w Warszawie w obecności Guillaume'a de Bienassis, dyrektora marketingu Peugeot Polska. Kluczyki odebrał kapitan reprezentacji Polski Radosław Szymanik.

Przed meczem, który będzie zorganizowany w Hali Torwar, widzowie będą mogli zobaczyć na ekspozycji nowego miejskiego crossovera Peugeot 2008, który zajmie honorowe miejsce przed obiektem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama