/  /  /  / Peugeot Boxer z ewentualną usterką
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Peugeot Boxer z ewentualną usterką

UOKIK|

Jak poinformowała firma Peugeot Polska, wybrane egzemplarze modelu Peugeot Boxer mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Peugeot Polska, w niektórych egzemplarzach modelu Peugeot Boxer może potencjalnie wystąpić utrudnienie bądź uniemożliwienie prawidłowego działania mechanizmu wciągarki koła zapasowego przy próbie jego wyjmowania lub wkładania.

Na rynku polskim omawianą kampanią serwisową objętych jest 1 276 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer zadeklarował, że właściciele aut objętych kampanią naprawczą są powiadamiani listownie o sytuacji i zapraszani do punktów serwisowych, gdzie w przypadku podejrzenia ryzyka wypadnięcia koła wyciągarka jest wymieniana.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama