/  /  /  / Nowy Peugeot RCZ i ceny w Polsce
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Peugeot RCZ i ceny w Polsce

null
© Peugeot
nullnullnull

Zmodernizowany model sportowy Peugeot RCZ wchodzi do sprzedaży na polskim rynku oferowany w cenie katalogowej od 103 400 złotych. Jest to auto wyposażone w silnik THP 1.6 o mocy 155 KM.

Powyższa cena dotyczy wersji oferującej manualną przekładnię 6-biegową. Taki sam egzemplarz z przekładnią automatyczną ma regularną cenę katalogową od 107 900 złotych.

Ponadto, Peugeot RCZ jest dostępny z mocniejszym silnikiem benzynowym THP 1.6 200 KM oraz z dieslem 2.0 HDI, który rozwija moc maksymalną 160 KM. Ceny katalogowe zaczynają się odpowiednio od 112 400 złotych lub od 114 400 złotych.

W specjalnej wersji Magnetic model Peugeot RCZ występuje z silnikiem o mocy 200 KM oraz manualną skrzynią 6-biegową (cena 127 600 złotych).

Peugeot RCZ cennik

Na wszystkie ceny gamy nowego Peugeot RCZ obowiązuje aktualnie rabat w wysokości 8%.

Peugeot RCZ miał swoją światową premierę podczas wystawy motoryzacyjnej Frankfurt 2009. Wersja zmodernizowana tego samochodu zadebiutowała natomiast w roku ubiegłym podczas wystawy branżowej w Paryżu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama