/  /  /  / Niektóre modele Peugeot 508 mogą mieć usterkę
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Niektóre modele Peugeot 508 mogą mieć usterkę

UOKIK|

Jak poinformowała firma Peugeot Polska, wybrane egzemplarze modelu Peugeot 508 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Peugeot Polska, w niektórych egzemplarzach modelu Peugeot 508 z uwagi na niewłaściwy moment dokręcenia śruby ramienia lewej wycieraczki przedniej szyby może ona nieprawidłowo funkcjonować.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 26 samochodów Peugeot 508. (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer zadeklarował, że właściciele wadliwych aut są powiadamiani listownie o akcji naprawczej i zapraszani do punktów serwisowych, gdzie w przypadku stwierdzenia usterki jest ona usuwana.

Informacji związanych z omawianą kampanią serwisową udziela Peugeot Polska (adres: ul. Domaniewska 42/44, 02-672 Warszawa; tel.: 22 444 22 44, fax: 22 444 21 02).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama