/  /  /  / Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot Polska
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot Polska

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
null

Podczas targów branżowych Fleet Market 2013, które odbyły się 19 listopada w Warszawie, firma Peugeot Polska została uhonorowana statuetką Fleet Leader 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Fleet Leader to najważniejsze wyróżnienia branżowe magazynu Fleet, które corocznie wręczane są osobom, podmiotom i firmom z branży za wyjątkowe osiągnięcia na rynku flotowym i motoryzacyjnym. Statuetki przyznawane są przez kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele partnerów omawianego magazynu.

W tym roku pośród wszystkich podmiotów działających w branży flotowej i motoryzacyjnej wyróżniony został m.in. Peugeot Polska. Nagroda Fleet Leader 2013 dla Peugeot przyznana została za zrealizowanie dostawy 1 300 samochodów dla Poczty Polskiej i wygranie kolejnego przetargu na dostawę jeszcze 850 pojazdów.

Grzegorz Sokalski, dyrektor ds. sprzedaży do firm w Peugeot Polska,  po odebraniu statuetki powiedział: "To zaszczytne wyróżnienie dla Peugeot, które z jednej strony bardzo nas wyróżnia na rynku flotowym w Polsce, z drugiej z kolei jest mobilizacją do dalszej wytężonej pracy w przyszłości".

Lista zdobywców nagrody Fleet Leader 2013

Peugeot w roku bieżącym jest czwartą marką pod względem wolumenów sprzedaży na rynku polskim. Warto przypomnieć, iż wynik realizowany jest bez uwzględnienia najważniejszego gracza na rynku flotowym, reprezentanta z segmentu C, czyli modelu 308.

Nowości rynkowe 2014

Z nowym Peugeot 308, obecnym w ofercie producenta na rynku polskim od 24 października, dział sprzedaży flotowej wiąże ambitne plany począwszy od 2014.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama