/  /  /  / Dni otwarte Peugeot 2008
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dni otwarte Peugeot 2008

null
© Peugeot
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W dniach 12-15 września odbędzie się akcja z cyklu dni otwarte, która będzie promować na polskim rynku model Peugeot 2008. Auto reprezentuje obiecujący i coraz liczniejszy segment miejskich SUV.

Mając zaledwie 4,16 m długości oraz 1,74 m szerokości, Peugeot 2008 jest według zapewnień producenta bardzo zwrotny i znakomicie się prowadzi. Jednocześnie charakteryzuje się solidną konstrukcją typową dla modeli klasy SUV, czyli oferuje przestronne wnętrze, niezły komfort jazdy oraz przemyślane rozwiązania poprawiające funkcjonalność.

Samochód ma wysokość 1,55 m, a jego bagażnik może pomieścić 350 litrów. Po złożeniu tylnej kanapy wartość ta rośnie do 1 194 litrów.

Peugeot 2008 cennik

Wśród konkurentów modelu Peugeot 2008 wymienić można takie samochody jak np. Renault Captur oraz Chevrolet Trax.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama