/  /  /  / A może tak nowy Peugeot 301?
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

A może tak nowy Peugeot 301?

null
© Peugeot
null

Klienci szukający ładnego sedana z segmentu C mogą aktualnie rozważyć zakup Peugeot 301, który w ramach wyprzedaży rocznika 2013 dostępny jest teraz z rabatem nawet do 7 800 złotych.

Dzięki ofercie promocyjnej bazowa wersja Peugeot 301 kosztuje teraz od 35 300 złotych, czyli o 5 200 złotych mniej niż wynosi normalna cena katalogowa. W zamian otrzymamy egzemplarz w konfiguracji wyposażenia Access, który posiada silnik benzynowy 1.2 VTi o mocy 72 KM. Kierowca zmienia tu biegi za pomocą przekładni manualnej o pięciu przełożeniach.

Rabatami kwotowymi objęto też pozostałe wersje wyposażeniowe Peugeot 301 w całej gamie. Najwięcej, bo aż 7 800 złotych, "Kowalski" zaoszczędzi wybierając samochód w specyfikacji Allure z silnikiem 1.6 VTi o mocy 115 KM, który współpracuje z 4-biegowym automatem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama