/  /  /  /  / Zmiana na stanowisku dyrektora marek Peugeot i Citroen w Polsce
Peugeot 508

Peugeot 508

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Cena98 200 zł - 155 900 zł (aktualizacja: 2017-04-03)
Emisja CO2103 g/km - 135 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 5,8 L/100km
 

Zmiana na stanowisku dyrektora marek Peugeot i Citroen w Polsce

PSA Peugeot Citroen|
null
null

Z dniem 30 października Lahouari Bennaoum, dyrektor marek Peugeot i Citroen, opuszcza Polskę, aby objąć stanowisko dyrektora marki Citroen na największym rynku samochodowym świata, w Chinach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Lahouari Bennaoum rozpoczął pracę w Polsce w kwietniu 2010 roku na stanowisku dyrektora generalnego Citroen Polska. W bardzo krótkim czasie przeprowadził zmianę identyfikacji wizualnej obiektów w całej sieci Citroena w Polsce. W listopadzie ubiegłego roku został dyrektorem marek Peugeot i Citroen w Polsce.

W ciągu kilku miesięcy bieżącego roku Lahouari Bennaoum połączył dwie filie importerskie i przeprowadził obie marki pod wspólny dach.

Citroen Polska zmienia adres

Z dniem 1 listopada stanowisko dyrektora marek Peugeot i Citroen w Polsce obejmie Sophie Passard, która pracuje w Grupie PSA od 25 lat. Pełniła ona wiele funkcji w dyrekcjach sprzedaży, marketingu i w obsłudze posprzedażnej. Ostatnio była dyrektorem marki Peugeot, a następnie dyrektorem obu marek w Chorwacji.

Sophie Passard jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych i Ekonomicznych w Paryżu.

Guillaume Ducrest pozostaje na stanowisku dyrektora Peugeot Polska, a Jacek Trojanowski na stanowisku dyrektora Citroen Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama