/  /  /  /  / Polska: Marek Kamiński będzie ambasadorem marki Peugeot
Peugeot 5008

Peugeot 5008

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Marek Kamiński będzie ambasadorem marki Peugeot

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
null

Firma Peugeot Polska podjęła współpracę ze znanym podróżnikiem i polarnikiem Markiem Kamińskim, który został ambasadorem tej marki.

Podjęcie współpracy z Markiem Kamińskim i jego fundacją jest częścią nowej strategii marketingowej Peugeot w Polsce. Stanowi również ważny element realizacji strategii odpowiedzialnego biznesu realizowanej przez markę.

W ramach współpracy Fundacja Marka Kamińskiego otrzyma dwa modele Peugeot 5008 na cele związane ze swoją działalnością. Peugeot Polska przekaże również na rzecz fundacji 1% wartości sprzedaży modelu 5008 w Polsce w 2010 roku (w ten sposób aktywnie wesprze działania organizacji, pomagając dzieciom spełniać marzenia o normalnym życiu).

„Wybór Marka Kamińskiego na ambasadora marki Peugeot był dla nas jasny od samego początku. Jest to człowiek, który łączy w sobie pasję życia i odkrywania, nie boi się wyzwań i idzie do przodu. Zarazem jest odpowiedzialną głową rodziny i pełnym współczucia, chętnym do pomocy człowiekiem. Jego życiowe podejście jest bliskie wartościom naszej firmy - mówi Xavier Crespin, Dyrektor Marketingu Peugeot Polska.

Marek Kamiński jest założycielem „Fundacji Marka Kamińskiego”, która istnieje od 1996 roku, wspierając niepełnosprawne i ciężko chore dzieci w ich marzeniach o normalnym życiu. Sam jako podróżnik, polarnik i odkrywca zmagający się z przeciwnościami losu jest dla wielu ludzi przykładem walki z samym sobą i przeciwnościami losu. Jest też mężem i ojcem - dowodem, że można połączyć swoją życiową pasję z niesieniem pomocy innym i z normalnym rodzinnym życiem. Taki też jest Peugeot 5008: samochód idealny zarówno do rodzinnych podróży, jak i realizacji zadań w codziennym funkcjonowaniu firmy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama