/  /  /  /  / Peugeot 3008 HYbrid4 Limited Edition
Peugeot 3008

Peugeot 3008

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Peugeot 3008 HYbrid4 Limited Edition

Peugeot|
null
© Peugeot
nullnullnullnullnullnull

Z okazji salonu samochodowego w Genewie Peugeot rozpoczyna przyjmowanie zamówień na specjalną, numerowaną wersję 3008 HYbrid4 Limited Edition.

Ograniczona do 300 egzemplarzy seria 3008 HYbrid4 Limited Edition zapewni przyszłemu właścicielowi ekskluzywność posiadania pierwszego na świecie w pełni hybrydowego samochodu z silnikiem Diesla.

Auta można rezerwować w sieci sprzedaży, a także zamawiać wstępnie przez internet już od 3 marca w jedenastu krajach Europy.*

Klienci, którzy zakupią auto z limitowanej serii, jako pierwsi skorzystają z zalet modelu 3008 HYbrid4, który łączy w sobie dbałość o ochronę środowiska z przyjemnością jazdy: 200 KM, napęd na 4 koła, tryb „zerowej emisji”, w cyklu mieszanym emisja CO2 od 99 g/km.

Wybór limitowanej wersji to także:
• świadomość posiadania wyjątkowego samochodu
• specjalne, najwyższej jakości wykończenie
• przedpremierowa dostawa

Model 3008 HYbrid4 Limited Edition wyróżnia się niepowtarzalnymi, wyjątkowymi elementami stylistycznymi, podkreślającymi zarówno jego elegancję, jak i aspekt technologiczny.

Z zewnątrz wyjątkowość pojazdu podkreślają czarna powłoka świateł z chromowanym paskiem diod LED, nadwozie w wyjątkowym kolorze bieli perłowej oraz chromowane klamki.

W środku na ekskluzywny charakter wskazują z kolei dwukolorowa tapicerka skórzana, deska rozdzielcza całkowicie pokryta skórą oraz aluminiowa tabliczka z numerem pojazdu umieszczona na konsoli środkowej. Panele drzwi pokryte są pikowanym materiałem w białym kolorze Guerande, podobnie jak środkowy podłokietnik. Kierownica wyróżnia się aluminiowymi podkładkami na kciuki. Panoramiczny szklany dach oraz system wspomagania parkowania z przodu uzupełniają standardowe wyposażenia auta.

We Francji model 3008 HYbrid4 Limited Edition będzie oferowany w cenie 41 500 EUR.

* Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Luksemburg, Niemcy, Holandia, Portugalia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama