/  /  /  /  / Hybrydowy Peugeot 3008 z nagrodą Playboya
Peugeot 3008

Peugeot 3008

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Hybrydowy Peugeot 3008 z nagrodą Playboya

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
nullnull

Peugeot 3008 HYbrid 4 otrzymał niedawno nagrodę w plebiscycie Samochód Roku Playboya 2012. Wyróżnienie odebrał Guillaume de Bienassis, dyrektor marketingu Peugeot Polska.

Ogłoszenie wyników tegorocznego, dziewiętnastego plebiscytu Samochód Roku polskiej edycji magazynu Playboy było bardziej uroczyste niż zwykle, bo połączone z jubileuszem 20-lecia istnienia pisma na polskim rynku wydawniczym.

Rozdanie nagród odbyło w obecności plejady gwiazd radia, telewizji i celebrytów znanych z pierwszych stron gazet. Na uroczystości w ogrodach Pałacu Zamojskich nie zabrakło marki Peugeot, która po raz kolejny została wyróżniona przez jury Playboya. Tym razem nagrodzony został hybrydowy model 3008 HYbrid4, ogłoszony autem dla rodziny playboya.

To kolejne wyróżnienie dla tego modelu, który właśnie został wprowadzony do sprzedaży na polskim rynku. Technologia HYbrid4, jako pierwsza na świecie łącząca silnik elektryczny z wysokoprężnym, została doceniona już w ubiegłym roku nagrodą „Złotej Kierownicy”.

Polskie jury Playboya doceniło nie tylko proekologiczne rozwiązania technologiczne modelu 3008 HYbrid4, ale również jego walory samochodu rodzinnego takie jak komfort, bezpieczeństwo oraz doskonałe właściwości jezdne.

Guillaume de Bienassis powiedział: "Jestem pod wrażeniem rozmachu uroczystości. To duże wyróżnienie znaleźć się wśród laureatów tego plebiscytu. Cieszymy się niezmiernie, że pierwszy na świecie samochód z hybrydowym napędem wysokoprężnym został doceniony przez jury i mamy nadzieję, że zostanie pozytywnie odebrany również przez polskich klientów".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama