/  /  /  /  / Czy taki będzie nowy Peugeot 3008?
Peugeot 3008

Peugeot 3008

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Czy taki będzie nowy Peugeot 3008?

null
© Peugeot
null

Czy zmodernizowany Peugeot 3008, nad którym obecnie pracuje francuska marka z myślą o klientach w Europie, będzie wyglądać tak, jak na załączonym zdjęciu?

W kontekście zapowiadanej na przełomie roku 2013 i 2014 premiery rynkowej modelu Peugeot 3008 po zmianach modernizacyjnych coraz więcej miłośników motoryzacji zastanawia się, jak może wyglądać crossover/SUV francuskiego koncernu. Pewną wskazówką może okazać się zdjęcie nowego Peugeot 3008, który od stycznia sprzedawany jest na rynku chińskim.

Sprawdź nowości modelowe Peugeot na rok 2013

Segment modeli SUV w Chinach przeżywa obecnie prawdziwy boom, a sprzyjającą koniunkturę chcą wykorzystać poszczególni producenci lansując coraz to nowe produkty w swojej gamie.

Jak na razie marka Peugeot nie przedstawiła jeszcze oficjalnych informacji na temat europejskiej gamy nowego 3008. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego niż tylko uzbroić się w cierpliwość i uważnie przyjrzeć się wersji auta dostępnego dla klientów w Chinach. Jedno jest pewne: Peugeot 3008 wyglądem nadwozia wyraźnie nawiązuje do nowego języka stylistycznego marki obok takich pojazdów jak dobrze znane już w Europie Peugeot 508 czy 208.

Nowy Peugeot 3008 mógłby zadebiutować w Europie z okazji wrześniowej wystawy motoryzacyjnej we Frankfurcie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama