/  /  /  /  / Peugeot 208 testowany przez najpopularniejszego blogera w Polsce
Peugeot 208

Peugeot 208

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena41 700 zł - 87 600 zł (aktualizacja: 2017-04-03)
Emisja CO290 g/km - 125 g/km
Żużycie paliwa3,5 L/100km - 5,4 L/100km
 

Peugeot 208 testowany przez najpopularniejszego blogera w Polsce

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
null

Peugeot zdecydował się na nietypowy sposób promocji nowego modelu Peugeot 208. Samochód będzie testowany przez jednego z najpopularniejszych blogerów w Polsce, Kominka.

W ramach umowy Kominek otrzymał do testów nowego Peugeot 208. Bloger będzie nie tylko jeździł autem i dzielił się wrażeniami z czytelnikami bloga, ale także odwiedzi salony Peugeot w trakcie Dni Otwartych w dniach 10-13 maja.

To, do którego salonu i miasta uda się Kominek, będzie zależeć od jego czytelników i samego Kominka.

Dlaczego Peugeot wybrał Kominka? "Naszym zdaniem Kominek najlepiej oddaje ducha i styl 208-ki - Let your body drive. Jestem przekonany, że nowy 208 zapewni Kominkowi mnóstwo pozytywnych wrażeń w trakcie testów - mówi Guillaume de Bienassis, dyrektor marketingu Peugeot Polska.

Mocne wejście nowego Peugeot 208

Na pytanie skąd pomysł na działania w blogosferze przy wprowadzaniu na rynek nowego modelu auta de Bienassis odpowiada: "Uważamy, że blogi to wspaniały sposób na ciekawe i wiarygodne pokazanie produktu, a także możliwość nawiązania bliższej relacji marki z konsumentami. Przy tym, ich wpływ na życie i decyzje konsumentów rośnie z roku na rok. Peugeot to marka, która jest mocno związana ze stylem życia. Dzięki tego typu działaniom możemy być jeszcze bliżej naszych konsumentów."

Za pomysł nawiązania współpracy na linii Peugeot-Kominek odpowiada agencja Euro RSCG Digital.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama