/  /  /  /  / Polska: Odmłodzony Peugeot 207 czeka na klientów
Peugeot 207

Peugeot 207

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Odmłodzony Peugeot 207 czeka na klientów

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

W odmłodzonej wersji model Peugeot 207 rusza właśnie na podbój rynku. Klienci, którzy do końca listopada zdecydują się na zakup samochodu francuskiej marki po restylingu, otrzymają przedłużenie gwarancji na trzeci rok.

Ze swoimi trzema atrakcyjnymi sylwetkami, z których każda jest niezwykle uwodzicielska, od 2007 roku 207-ka zajmuje pozycję lidera na europejskim rynku małych samochodów, zachowując w 2008 roku swoją pozycję z 423 700 sprzedanymi egzemplarzami.

Od lata 2009, Peugeot 207  prezentuje nowe zalety estetyczne i oferuje nowe możliwości, które pozwolą jej:
- zdobyć nowych miłośników dzięki bardziej rzucającej się w oczy elegancji, która pozostaje zawsze znakiem silnej osobowości i dynamizmu;
- uwieść osoby, które mają zamiar wymienić auto (do końca kwietnia 2009 wyprodukowano 1 460 000 sztuk modelu 207) i które już raz, a nawet dwa razy, wybrały jego innowacyjną linię i oryginalną estetykę, wykraczającą poza średnią dla tego segmentu

Na co dzień klienci ci, uwiedzieni czarem  modelu 207, cenią jego wygodę i zachowanie na drodze. Klienci doceniają zarówno jego ekonomiczne użytkowanie jak i poziom wyposażenia.

Wraz z nową 207-ką, Peugeot, europejski lider segmentu B2 w 2008 roku, potwierdza swoją pozycję na rynku małych samochodów. W pierwszym kwartale 2009 francuska marka odnowiła całkowicie swoją ofertę w tym segmencie.

W styczniu 2009,  model 107 samochód miejski z segmentu B1 został „odmłodzony” poprzez nową pokrywę silnika.

W marcu 2009, wersja 206+ podtrzymując tradycję 206-ki, zmierzyła się z nowymi wyzwaniami: w gamie B2 zaoferowała wielofunkcyjny samochód o sprawdzonej jakości oraz stylu unowocześnionym dzięki nowej estetyce marki.

Latem zaś, model 207 "gwiazda na rynku małych samochodów", jeszcze bardziej wzmacnia swoją atrakcyjność w trzech płaszczyznach.

Bardziej wyrazisty w swojej estetyce
Ewolucja stylu zewnętrznego dzięki:
- pokrywie silnika łączącej naturalną dynamikę z przyjemnym wyglądem;
- wyraźnemu podkreśleniu powierzchni i elementów chromowanych;
- nowym tylnym światłom diodowym o spektakularnym wyglądzie (hatchback i CC).

Styl kabiny jeszcze bardziej wyrazisty dzięki:
- nowym motywom i dodatkom podkreślającym elegancję, komfort i dynamikę;
- nowemu panelowi sterowania, unowocześnionemu pod względem estetycznym i jakościowym.

Większe zaangażowanie w kwestie oszczędnego użytkowania wpływające korzystnie na środowisko dzięki:
- szczególnie oszczędnym silnikom, emitującym małe ilości gazów cieplarnianych;
- optymalizacji oporu toczenia kół, co sprzyja oszczędności użytkowania;
- ofercie "o szczególnie niskim zużyciu paliwa" zoptymalizowanej pod względem aerodynamicznym (wyjątkowy współczynnik Cx wynoszący jedynie 0,274), pod względem działania silnika oraz oporu toczenia pozwalającym zredukować emisję CO2 do 99 g/km;
- nieustannemu rozwojowi silników odpowiadających wymaganiom normy Euro5;
- zastosowaniu w ostatnich typach napędów z ręczną skrzynią biegów, wskaźnika zmiany przełożenia pozwalającego kierowcy na bardziej ekonomiczną jazdę.

Rozwój nowego wyposażenia dla lepszego komfortu i większego bezpieczeństwa jazdy:
- system WIP Bluetooth
- kierunkowskaz impulsowy
- zdalne podnoszenie szyb (hatchback i SW)
- podnoszenie impulsowe szyby kierowcy w wersji 207 CC

Rodzina 207 rozwija jeszcze bardziej swoje podstawowe cechy: doskonały poziom bezpieczeństwa czynnego, biernego i innego, innowacyjne i zaawansowane technologicznie wyposażenie.

Dodatkowo, potwierdza indywidualne cechy każdej z trzech sylwetek:
- Hatchback 207 model 3- lub 5-drzwiowy: Elegancki i sympatyczny, dynamiczny a nawet sportowy, to wysoko oceniana synteza komfortu i zachowania na drodze oraz szerokiej gamy zastosowań …
- 207 SW i SW Outdoor: Wspaniała równowaga estetyczna, doświetlenie oraz praktyczność, które są ich podstawowymi zaletami, do których należy dodać, w wersji Outdoor, obietnicę wspaniałej przygody …  
- 207 CC: Pierwszy CC w Europie, mieszanina wszystkich kategorii, atrakcyjny styl łączący dynamikę i bezpieczeństwo, które są podstawą jego uwodzicielskiego charakteru.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama