/  /  /  /  / Polska: Klienci wypożyczają Peugeot 207
Peugeot 207

Peugeot 207 R

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Klienci wypożyczają Peugeot 207

Express|
null
© Express
nullnullnullnullnull

Partnerskie rozwiązanie wypracowane przez Peugeot Polska i wypożyczalnię samochodów Express spowodowało, iż w pierwszych dniach wprowadzenia oferty wynajmu Peugeot 207 za 70 zł dziennie, zamówiono prawie wszystkie dostępne auta.

Od kilku tygodni klienci zainteresowani wynajmem samochodów mają możliwość skorzystania  z wyjątkowej oferty wypożyczenia Peugeot 207. Specjalną ofertę na limitowaną serię tego modelu przygotowała firma Peugeot Polska wraz z sieciową wypożyczalnią samochodów Express.

„Peugeot 207 za 70 zł brutto dziennie z jednorazową opłatą przygotowawczą w kwocie 50 zł lub przy wynajmie na pół roku za 1299 zł netto miesięcznie – to najbardziej elastyczna oferta wynajmu dla firm na rynku - wyjaśnia Hubert Laszczyk, prezes zarządu w firmie Express.

Pilotażowy projekt objął 20 sztuk samochodów tej klasy. Już w pierwszych dniach ogłoszenia oferty wszystkie pojazdy zostały wypożyczone na pierwszy miesiąc. Obecnie z wynajmu samochodów Peugeot 207 korzysta już kilka firm, które zdecydowały się na wypożyczenie aut w wariancie wynajmu średnioterminowego na kilka najbliższych miesięcy.

„Jest to doskonały start i jednocześnie zapowiedź efektywnej współpracy pomiędzy Peugeot Polska i spółką Express - dodaje Hubert Laszczyk.

Oferta wynajmu Peugeot 207 łączy wszystkie cechy wynajmu długoterminowego przy zachowaniu elastyczności wypożyczalni krótkoterminowej, co stanowi o jej doskonałym potencjale. Wypożyczalnia Express od wielu lat koncentruje się na rozpowszechnianiu w Polsce usługi wynajmu m.in. poprzez wypracowywanie atrakcyjnych dla klientów ofert.

W minionym roku spółka Express obsłużyła 19 803 transakcje wynajmu krótko- i średnioterminowego, zwiększając wolumen sprzedaży o 26%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Peugeot 207