/  /  /  /  / Polacy pomogą Francuzom dodać gazu
Peugeot 207

Peugeot 207 R

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polacy pomogą Francuzom dodać gazu

Spółka|

Oto ciekawa informacja o unikalnym związku biznesowym na rynku motoryzacyjnym, w którym uczestniczy polski podmiot gospodarczy. Jest to jedyne takie rozwiązanie w Europie.

Jak się dowiedzieliśmy, firma Czakram Jacek Okoński Sp.J. z Tarnowa nawiązała współpracę z koncernem PSA Peugeot Citroen.

Już 28 marca w zakładzie grupy PSA Peugeot Citroen w Trnavie na Słowacji zostanie uruchomione Centrum Konwersji, w którym fabrycznie nowe pojazdy będą wyposażane w instalacje gazowe. Będzie to tzw. montaż fazy II, co oznacza, że ta czynność będzie ostatnim etapem produkcji samochodu.
 
Montaż systemów zasilania LPG będzie się odbywać na specjalnie do tego celu wybudowanej linii - w tej samej hali, w której odbywa się produkcja samochodów Peugeot 207 i Citroen C3 Picasso. Część egzemplarzy Peugeot 207 z rąk pracowników PSA będzie trafiać na linię firmy Czakram. Tam na kolejnych stanowiskach technicy będą montować w pojeździe poszczególne komponenty systemów marki BRC oraz zbiorniki marki Stako.

Następnie, z fabryki PSA w Trnavie samochody z instalacją gazową mają trafiać na rynki europejskie, w tym do Polski.

Fabryka w Trnavie jest najnowocześniejszym zakładem koncernu PSA Peugeot Citroen w Europie. Włoska firma MTM, jako producent marki BRC, jest wiodącym światowym graczem w branży systemów gazowych dla motoryzacji. Przedsiębiorstwo Czakram świadczy usługi konwersji na najwyższym światowym poziomie. Ta jakość została potwierdzona podczas szeregu audytów prowadzonych przez koncerny MTM, PSA Peugeot Citroen i General Motors w Centrum Konwersji Błonie. Partnerzy są przekonani, że tak mocne fundamenty są gwarancją sukcesu wspólnego przedsięwzięcia.

Firma Czakram Jacek Okoński Sp.J. działa na polskim rynku autogazu od 1993 roku. Jest wyłącznym koncesjonariuszem marki BRC w Polsce. Czakram ma doświadczenie w konwersji nowych samochodów. W Błoniu pod Warszawą od 2008 roku działa Centrum Konwersji Błonie, w którym do marca 2011 roku w instalacje zasilania gazem LPG są wyposażane samochody marki Chevrolet (Aveo) oraz Peugeot (207).

Czakram posiada firmowe serwisy, największą w tym sektorze sieć dystrybucji w Polsce oraz unikalne rozwiązania dla zakładów montujących systemy autogazu oraz dla klientów końcowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Peugeot 207