/  /  /  /  / Zafira Tourer BiTurbo kosztuje w Polsce od 123 650 złotych
Opel Zafira Tourer

Opel Zafira Tourer

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Cena77 950 zł - 114 050 zł (aktualizacja: 2017-05-05)
Emisja CO2125 g/km - 182 g/km
Żużycie paliwa4,7 L/100km - 7,9 L/100km
 

Zafira Tourer BiTurbo kosztuje w Polsce od 123 650 złotych

Opel|
null
© Opel
null

Nowy model Zafira Tourer z dieslowskim silnikiem BiTurbo, w wersji Cosmo można zamówić już teraz. W Polsce ceny zaczynają się od 123 650 złotych. Dostawy dla klientów mają rozpocząć się w kwietniu.

Opel stworzył jak podkreśla najszybszy napędzany silnikiem wysokoprężnym, 7-osobowy samochód w segmencie kompaktowych vanów. W modelu Zafira Tourer wykorzystano najnowocześniejszą, sekwencyjną technologię doładowania silników twin-turbo.

Silnik dieslowski CDTI BiTurbo o mocy 195 KM, pojemności 2 litrów oraz momencie obrotowym rzędu 400 Nm pozwala kierowcy Zafiry osiągnąć maksymalną prędkość 218 km/h. Dzięki zużyciu paliwa w cyklu mieszanym na poziomie zaledwie 5,6 l/100 km (dane fabryczne) nowy model BiTurbo jest nie tylko mocny, ale też wydajny, łącząc wysokie osiągi z niskim zużyciem paliwa.

Zaawansowana technologia sekwencyjnego doładowania w silniku BiTurbo w Zafirze gwarantuje efektywność, natychmiastową reakcję przepustnicy oraz siłę napędową przy szerokim, płaskim przebiegu krzywej momentu obrotowego.

Auto przyspiesza od zera do 100 km/h w zaledwie 8,9 sekundy, a przyspieszenie od 80 do 120 km/h na piątym biegu zajmuje jedynie 8,5 sekundy.

Zafira Tourer łączy wysokiej klasy wnętrze kabiny pasażerskiej z ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. Niektóre z systemów zwiększających bezpieczeństwo i komfort jazdy to unikalne technologie w segmencie van. Główne atrakcje techniczne obejmują mechatroniczny system adaptacyjnego zawieszenia FlexRide, kamerę Opel Eye drugiej generacji, system oświetlenia przedniego AFL+ oraz panoramiczną szybę przednią, która wypełnia kabinę naturalnym światłem.

Dodatkową możliwość aranżacji wnętrza zapewnia system Flex7 nowej generacji, w tym unikalne funkcje konfiguracji klubowych foteli, które gwarantują pasażerom siedzącym w drugim rzędzie niespotykaną wcześniej przestrzeń.

Opel wzbogaca ofertę silników Diesla Zafiry Tourer o nową jednostkę BiTurbo o pojemności 2 litrów. Oferta obejmuje obecnie siedem diesli, pięć silników benzynowych oraz wariant napędzany LPG i CNG Turbo.

Tak szeroki wybór z pewnością pozwoli wielu klientom znaleźć wariant, który zaspokoi ich potrzeby i sprosta gustom.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Opel Zafira Tourer