/  /  /  /  / Premiera nowej Zafiry w internecie
Opel Zafira Tourer

Opel Zafira Tourer

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Cena77 950 zł - 114 050 zł (aktualizacja: 2017-05-05)
Emisja CO2125 g/km - 182 g/km
Żużycie paliwa4,7 L/100km - 7,9 L/100km
 

Premiera nowej Zafiry w internecie

Serwis Haller|
null
© Opel
null

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller przeprowadził niekonwencjonalną premierę nowego modelu marki Opel, łącząc tradycyjny pokaz w salonie dealerskim z innowacyjną kampanią na portalu Facebook.

Prezentacja najnowszej generacji Zafiry na Facebook Fan Page Serwis Haller to najnowszy pomysł trójmiejskiego dealera. Jak podkreślają pomysłodawcy przedsięwzięcia, inicjatywa wpisuje się w nowoczesny styl marki Opel.

"Idąc z duchem czasu i reagując na zmieniające się preferencje, sposoby kontaktu i docierania do naszych klientów, jeszcze przed oficjalną premierą nowego Opla Zafiry Tourer zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie innowacyjnej kampanii w sieci, opierając się na Facebooku. W dniach 11-14 lutego zorganizowaliśmy konkurs dla naszych fanów zatytułowany: Zabierz swoją miłość na wycieczkę. Nagrodą główną była nowa Zafira Tourer na weekend z pełnym zbiornikiem paliwa - mówi Józef Haller, wiceprezes firmy Serwis Haller.

Celem kampanii było zainteresowanie Oplem Zafira Tourer jak największej liczby użytkowników Facebook już „lubiących” Serwis Haller oraz pozyskanie nowych fanów.

Nie tylko Astra GTC. Nowości marki Opel na rok 2012

Premiera w sieci to absolutnie nowe podejście wśród dealerów niemieckiej marki i pionierskie osiągnięcie największego pomorskiego przedstawiciela marki.

Premiera w internecie cieszyła się dużym zainteresowaniem i można uznać ją za sukces. W konkursie udział wzięło 1 638 osób, z czego aż 1 583 aktywnie w nim uczestniczyło. 300 użytkowników poleciło stronę Serwis Haller swoim znajomym posiadającym aktywne konto w portalu społecznościowym.

Jednocześnie, zaledwie w pierwszym dniu konkursu informacja o najnowszej generacji Opla Zafiry dotarła do 21 000 osób z całej Polski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Opel Zafira Tourer