/  /  /  /  / Akcja naprawcza u Opla
Opel Zafira

Opel Zafira II

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Akcja naprawcza u Opla

UOKIK|

Jak poinformowała firma General Motors Poland, wybrane egzemplarze modelu Opel Zafira oraz Combo mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę General Motors Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Opel Zafira A/B oraz Opel Combo C (auta wyprodukowane w Niemczech, Polsce, Portugalii i Hiszpanii) może pojawić się usterka fabryczna i dlatego zdecydowano się na uruchomienie drugiego cyklu kampanii serwisowej ogłoszonej w marcu bieżącego roku. Akcja ma związek z możliwością przeciekania tulei zaworu elektromagnetycznego butli CNG.

Generalny importer nie posiada żadnych informacji na temat jakichkolwiek zaistniałych wypadków będących skutkiem wyżej opisanego uszkodzenia.

Na rynku polskim drugim cyklem kampanii objętych jest 70 samochodów (lista numerów VIN patrz link).

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani przez autoryzowane serwisy indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu sprawdzenia, czy w danym modelu nie występuje opisana wada. W przypadku jej wykrycia serwis obowiązany jest do wykonania bezpłatnego usunięcia usterki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama