/  /  /  / Udany początek jesieni
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Udany początek jesieni

Opel|
null
© Opel
null

We wrześniu na rodzimym rynku niemieckim zarejestrowano ponad 19 200 nowych samochodów osobowych marki Opel. To więcej niż przed rokiem o 13,2%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dla porównania, cały rynek niemiecki zanotował w omawianym miesiącu roku spadek rejestracji na poziomie około 1,2%. Dzięki uzyskanemu wynikowi udział rynkowy marki Opel zbliżył się do poziomu 7,8%. To najlepszy wynik tego producenta na przestrzeni ostatnich 16 miesięcy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama