/  /  /  / Teraz jeszcze bogatsza gama modelu Opel Mokka
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Teraz jeszcze bogatsza gama modelu Opel Mokka

Opel|
null
© Opel
nullnullnull

Oferta modelu Opel Mokka została wzbogacona o wersję 1.4 Turbo 140 KM z napędem na przednie koła i z 6-biegową przekładnią manualną lub automatyczną. Nowa gama systemów audio-informacyjnych oraz nagłośnienie firmy Bose zapewniają natomiast rozrywkę na najwyższym poziomie.

Oferta jednostek napędowych Mokki została rozszerzona o kolejną atrakcyjną alternatywę. Do tej pory silnik benzynowy 1.4 Turbo był dostępny wyłącznie z adaptacyjnym napędem wszystkich kół i 6-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Teraz nabywcy mogą zamawiać tę wersję silnikową Mokki o mocy 103 kW/140 KM także z napędem na przednią oś oraz 6-biegową przekładnią manualną lub automatyczną.

Z 6-biegową skrzynią manualną i systemem start/stop ten miejski SUV spala według danych fabrycznych zaledwie 5,9 l/100 km (emisja CO2 to 139 g/km). Samochód w omawianej wersji przyspiesza do 100 km/h w 9,9 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 193 km/h.

Wnętrze Mokki dzięki nowym systemom audio-informacyjnym CD 600 i Navi 950 jest teraz jeszcze bardziej atrakcyjne. Wygodną obsługę wszystkich funkcji zapewnia 7-calowy, kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości, który wyświetla także obraz z opcjonalnej tylnej kamery.

Opel Mokka gama modelowa

Dostępne jest również łącze Bluetooth, które ułatwia obsługę telefonu komórkowego i umożliwia strumieniowe odtwarzanie muzyki. System Navi 950 standardowo wyposażony jest w mapy całej Europy, a dane nawigacyjne można łatwo aktualizować przez złącze USB.

Wysokiej klasy nagłośnienie firmy Bose z 6 głośnikami, subwooferem i cyfrowym wzmacniaczem gwarantuje wysoką jakość dźwięku.

W zakresie stylistyki świeży powiew wnoszą nowe, opcjonalne 19-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich, a także modny lakier metaliczny w kolorze Orange Rock.

Jak poinformowano oficjalnie pod koniec kwietnia, w Europie złożono do tej pory już ponad 100 000 zamówień na Opla Mokkę.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Opel

Reklama