/  /  /  / Samochody Opel Antara do sprawdzenia w serwisie
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Samochody Opel Antara do sprawdzenia w serwisie

UOKIK|

Jak poinformował generalny dystrybutor samochodów marki Opel na polski rynek, wybrane egzemplarze modelu Opel Antara mogą mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się rozpocząć stosowną akcję naprawczą.

Polski dystrybutor marki Opel poinformował, że w niektórych egzemplarzach modelu Antara (auta wyprodukowane w Korei Południowej w latach 2007-2010) z uwagi na usterkę w modulatorze hydraulicznym układu ABS może wystąpić zwiększony skok hamulca podczas manewru hamowania, a w konsekwencji droga hamowania może wydłużyć się.

W Polsce opisaną akcją objętych jest łącznie 580 samochodów (patrz tutaj).

Generalny importer zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o nowej kampanii naprawczej. Serwisy te powiadomią listami poleconymi właścicieli pojazdów objętych kampanią i zaproszą na wizyty w celu sprawdzenia pojazdu oraz dokonania bezpłatnego usunięcia wyżej opisanej usterki w przypadku jej wykrycia (wymiana modulatora układu ABS oraz płynu hamulcowego).

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela General Motors Poland (adres: ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel.: +48 22 606 17 00, faks: +48 22 606 16 68).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama