/  /  /  / Samochody dostawcze Opel wjechały do Trójmiasta
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Samochody dostawcze Opel wjechały do Trójmiasta

Serwis Haller|
null
© Serwis Haller
null

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller uruchomił pionierski program ekspozycji i sprzedaży samochodów dostawczych Opel.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Głównym celem rozpoczętego 22 listopada Opel Commercial Vehicles Road Show w Serwis Haller jest przedstawienie klientom indywidualnym i firmowym pełnej oferty najnowszych produktów z gamy lekkich samochodów ciężarowych Opla.

Opel Commercial Vehicles Road Show to część europejskiego programu niemieckiego producenta, realizowanego w większości krajów wspólnoty.

"Trójmiasto jest kolejnym rynkiem, na którym zawitała ta imponująca ekspozycja. Od dwóch lat prowadzimy sprzedaż i obsługę posprzedażną samochodów dostawczych Opel, a obecne wydarzenie, w skład którego wchodzi siedem różnych modeli, ma podnieść świadomość nabywców i użytkowników w zakresie szerokiej gamy i przede wszystkim możliwości konfiguracyjnych lekkich i ciężkich samochodów dostawczych Opel - tłumaczy
Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

To właśnie z myślą o użytkownikach samochodów komercyjnych największy trójmiejski dealer Opla prezentuje modyfikowane modele Movano i Vivaro, dające szeroki wybór wersji wyposażeniowych, możliwość doboru różnych ładowności i kilku rozstawów osi.

Przedstawiane modele obok typowych dostawczaków to także znacznie mniejsze Ople, czyli Combo Van oraz Corsa Van.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama