/  /  /  / Promocje na rodzinne modele Opla rocznik 2013
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Promocje na rodzinne modele Opla rocznik 2013

null
© Opel
null

Klienci zainteresowani zakupem samochodu rodzinnego mogą rozważyć wybór jednego z kilku modeli marki Opel o obniżonych cenach. Np. wyróżniający się charakterystycznym układem drzwi Opel Meriva rocznik modelowy 2013 jest teraz tańszy niż normalnie o 4 500 złotych.

Najtańszy Opel Meriva w gamie to wersja Essentia z silnikiem benzynowym 1.4 o mocy 100 KM. Dzięki rabatowi cena wersji podstawowej w gamie zaczyna się teraz od 55 250 złotych.

Dla rodzin potrzebujących większego auta ciekawą propozycją może okazać się Opel Zafira Tourer, oferowany z promocyjnym rabatem 5 000 złotych, lub Zafira Family, którą teraz można kupić taniej aż o 6 500 złotych.

Oferta promocyjna na samochody z 2013

Dla tych kierowców, którym bardziej odpowiada jednak auto typu kombi, Opel przygotował promocyjną ofertę na model Astra Sports Tourer. Dzięki rabatowi wynoszącemu 6 000 złotych, obowiązującemu na egzemplarze rocznik 2013, wersja bazowa tego przestronnego i eleganckiego auta kosztuje od 61 400 złotych.

Na wszystkie wymienione modele Opla obowiązuje też promocyjny kredyt 50/50 lub 2,99%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama