/  /  /  / Opel wzmacnia swoją pozycję na rynku rosyjskim
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel wzmacnia swoją pozycję na rynku rosyjskim

Opel|
null
© Opel
null

Jak poinformował koncern General Motors, Rosja jako rynek motoryzacyjny zostanie włączona w obszar działalności podlegający pionowi GM Europe z siedzibą w Russelsheim. Stanie się to oficjalnie już 1 stycznia.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Do tej pory działalność koncernu GM na rynku rosyjskim wchodziła w zakres pionu operacji międzynarodowych grupy (GMIO) z siedzibą w Szanghaju. Jak się podkreśla w oficjalnym oświadczeniu wydanym z tej okazji, podjęta decyzja to ważny krok ku wzmocnieniu pozycji Opla na rynku rosyjskim.

Aktualnie w portfolio marek GM obecnych na rynku rosyjskim są firmy Opel, Chevrolet oraz Cadillac.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Opel

Reklama