/  /  /  / Opel partnerem klubu Galatasaray Stambuł
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel partnerem klubu Galatasaray Stambuł

Opel|
null
null

Wczoraj wieczorem rozegrano dwa pasjonujące mecze piłkarskie w Lidze Mistrzów. Jak się okazuje, jest przy okazji ciekawa informacja łącząca europejski futbol najwyższej próby z motoryzacją.

Przy okazji meczu rewanżowego Realu Madryt z Galatasaray Stambuł w Lidze Mistrzów przedstawiciele marki Opel podpisali umowę o współpracy z tym czołowym zespołem ligi tureckiej. Projekt przewiduje, że Opel zostanie nie tylko partnerem motoryzacyjnym Galatasaray, ale zyska też możliwość wspólnego zrealizowania szeregu akcji o charakterze reklamowym.

Przypomnijmy, że wraz z rozpoczęciem sezonu 2012/2013 Opel powrócił do sponsorowania niemieckiej Bundesligi. Poprzez współpracę z klubami partnerskimi: Borussia Dortmund, Bayer 04 Leverkusen, 1. FSV Mainz 05, SC Freiburg oraz Fortuna Dusseldorf firma Opel, jako oficjalny partner premium pięciu drużyn piłkarskich, stawia fanów futbolu w centrum swojego zainteresowania.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama