/  /  /  / Opel partnerem Europejskiego Forum Nowych Idei
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel partnerem Europejskiego Forum Nowych Idei

Opel Poland|
null
null

Marka Opel jest partnerem logistycznym międzynarodowego kongresu EFNI, który już po raz trzeci odbędzie się w Sopocie, w dniach 25-27 września.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Niemiecki producent zapewni flotę pojazdów przeznaczonych do dyspozycji gości i organizatorów spotkania.

EFNI to międzynarodowe forum dyskusyjne środowisk biznesowych na temat miejsca i przyszłości Europy. Zostało zorganizowane po raz trzeci przez Konfederację Lewiatan we współpracy z Businesseurope, miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami.

Jego celem jest poszukiwanie pomysłów na rozwiązanie najbardziej fundamentalnych problemów Europy: gospodarczych, politycznych i cywilizacyjnych.

Opel dostarczy na potrzeby organizatora 12 reprezentacyjnych limuzyn Insignia, które posłużą przede wszystkim dla najważniejszych gości imprezy i komunikacji pomiędzy portem lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku a centrum Sopotu, gdzie będzie zorganizowane forum.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama