/  /  /  / Opel Meriva 2014 przyłapany
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel Meriva 2014 przyłapany

Opel Meriva aktualna wersja
© Opel
Opel Meriva aktualna wersja

Na początku przyszłego roku zadebiutować ma lekko zmodernizowana wersja miejskiego vana Opel Meriva. Świadczą o tym zdjęcia szpiegowskie, które niedawno pojawiły się w internecie.

W porównaniu z obecnie dostępną wersją Merivy zmiany nie będą poważne. Auto otrzyma m.in. lekko przedprojektową przednią część nadwozia zgodnie z najnowszą linia stylistyczną niemieckiej marki, a w gamie silnikowej zadebiutować ma np. silnik wysokoprężny nowej generacji o pojemności 1,6 litra.

Jednym w wyróżniający elementów Merivy są drzwi wykonane w technologii FlexDoors, które otwierają się w kierunku przeciwnym do drzwi przednich.

Zdjęcia szpiegowskie nowego Opla Merivy zrobione podczas testów drogowych znaleźć można TUTAJ.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama