/  /  /  / Opel ma ponad 7% rynku
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel ma ponad 7% rynku

null
© Opel
null

W styczniu rejestracje nowych pojazdów marki Opel na rynku austriackim osiągnęły poziom prawie 2 000 egzemplarzy. To daje udział rynkowy w wysokości 7,3%, a przy uwzględnieniu wyłącznie segmentu samochodów osobowych – nawet 7,7%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W omawianym miesiącu roku większą niż Opel liczbą zarejestrowanych "osobówek" może pochwalić się na rynku austriackim tylko marka Volkswagen.

Liderem popularności w gamie produktowej marki Opel jest Mokka. W miesiącu styczniu rejestracje tego miejskiego crossovera wyniosły na rynku austriackim prawie 670 egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama