/  /  /  / Opel ma ponad 7% rynku
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel ma ponad 7% rynku

null
© Opel
null

W styczniu rejestracje nowych pojazdów marki Opel na rynku austriackim osiągnęły poziom prawie 2 000 egzemplarzy. To daje udział rynkowy w wysokości 7,3%, a przy uwzględnieniu wyłącznie segmentu samochodów osobowych – nawet 7,7%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W omawianym miesiącu roku większą niż Opel liczbą zarejestrowanych "osobówek" może pochwalić się na rynku austriackim tylko marka Volkswagen.

Liderem popularności w gamie produktowej marki Opel jest Mokka. W miesiącu styczniu rejestracje tego miejskiego crossovera wyniosły na rynku austriackim prawie 670 egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Opel

Reklama