/  /  /  / Opel Combo z możliwą usterką
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel Combo z możliwą usterką

UOKIK|

Jak informuje generalny importer samochodów marki Opel, pewna partia egzemplarzy modelu Opel Como z roku modelowego 2012 może potencjalnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w Polsce stosownej akcji naprawczej.

W wyniku wspomnianej usterki w niektórych egzemplarzach Combo może nieoczekiwanie wystąpić wrażenie twardego pedału hamulca i zmniejszenie skuteczności hamulców.

Na rynku polskim kampanią objętych jest 45 samochodów Opel Combo (lista numerów VIN patrz TUTAJ).

Generalny importer skontaktuje się listownie z pierwszymi właścicielami samochodów, których problem może dotyczyć, w celu dokonania stosownej akcji serwisowej.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela General Motors Poland Sp. z o.o. (adres: ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel. 22 660 111 149).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama