/  /  /  / Opel Astra dla węgierskiej policji
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel Astra dla węgierskiej policji

Opel|
Opel to aktualnie lider rynku samochodowego na Węgrzech. Astra IV
© Opel
Opel to aktualnie lider rynku samochodowego na Węgrzech. Astra IV

Flota pojazdów wykorzystywanych przez węgierską policję na terenie całego kraju wzbogaci się łącznie o 1 250 egzemplarzy Opla Astry. Chodzi o samochody Astra Classic wyposażone w silniki o mocy 115 KM.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Samochody wyposażone zgodnie ze specyfikacją przetargową zostaną dostarczone z fabryki Opla w niemieckim Bochum. W związku z tak dużym zamówieniem zakłady wprowadzą dodatkowe zmiany produkcyjne.

Warto podkreślić, że jest to największe zamówienie flotowe, jakie otrzymał węgierski oddział Opla od momentu wejścia marki na ten rynek w roku 1991.

Opel to aktualnie lider rynku samochodowego na Węgrzech z udziałem wynoszącym około 11,5%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama