/  /  /  / Opel Adam i ponad 20 000 zamówień
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Opel Adam i ponad 20 000 zamówień

null
© Opel
nullnullnull

Dobre wiadomości z Russelsheim. Klienci z całej Europy złożyli na wchodzący niedługo na rynek model Opel Adam łącznie już ponad 20 000 zamówień. Na polskim rynku samochód Opla spodziewany jest w marcu.

W Niemczech oficjalna premiera rynkowa najnowszego Opla miała miejsce w dniach 19-20 stycznia i według wstępnych danych wywołała duże zainteresowanie potencjalnych klientów. To właśnie kierowcy znad Renu złożyli jak do tej pory najwięcej zamówień na Adama.

Należący do segmentu A-premium model Opla miał swoją oficjalną premierę światową podczas jesiennych mototargów w Paryżu. Samochód produkują zakłady koncernu w niemieckim Eisenach.

Zobacz nowości modelowe Opla na rok 2013

Jednym z największych atutów miejskiego modelu Opla jest bardzo szeroka paleta dostępnych personalizacji każdego egzemplarza. Jak podkreśla producent, do wyboru jest łącznie ponad 61 000 wersji nadwozia oraz niemal 82 000 wariantów wystroju wnętrza: od bogatego wyboru kolorów i felg po specjalne detale takie jak różne zagłówki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama