/  /  /  / Nowy Opel Insignia i pierwsze przymiarki cenowe
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy Opel Insignia i pierwsze przymiarki cenowe

null
© Opel
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Na rodzimym rynku niemieckim zmodernizowany model Opel Insignia będzie można zamawiać już od 21 czerwca w wersji 4- i 5-drzwiowej oraz jako kombi. Cenę wersji podstawowej ustalono na 24 325 EUR (z VAT).

Jak zapowiada producent, ta bogato wyposażona w standardzie wersja bazowa oferować będzie silnik benzynowy 1.4 turbo z układem start/stop.

Na rynku polskim ceny nowej Insignii będą znane na początku lipca i wtedy też planowane jest rozpoczęcie przyjmowania zamówień. Samochody pojawią się w naszych salonach sprzedaży w październiku.

Oto nowy Opel Insignia

Opel Insignia to ważny gracz w europejskim segmencie D, rywalizujący o względy klientów obok takich modeli jak m.in. Ford Mondeo oraz Volkswagen Passat, a także Renault Laguna, Peugeot 508 i Citroen C5.

Od momentu swojego debiutu w roku 2008 model Opel Insignia zdobył kilkadziesiąt nagród branżowych, z których bodaj najbardziej prestiżowa to tytuł Car of the Year 2009.

Łącznie za zakup Insignii zdecydowało się dotychczas około 580 000 klientów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama