/  /  /  / Mistrz personalizacji w nowej roli
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mistrz personalizacji w nowej roli

null
© Opel
nullnull

Z okazji wystawy RETTmobil 2013 dział pojazdów specjalnych Opla (OSV) przygotował bardzo ciekawy naszym zdaniem projekt: jest to Opel Adam przystosowany do pracy jako pojazd ratowniczy szybkiego reagowania.

Oprócz specjalnej kolorystyki Opel Adam wyróżniają takie elementy jak np. światła alarmowe "kogut" na dachu pojazdu, system przenośnej łączności ze służbami ratowniczymi oraz specjalny projekt bagażnika, w którym można bezpiecznie przewozić zestaw pierwszej pomocy z podstawowymi narzędziami, defibrylator, gaśnicę oraz hełm strażacki.

Chcą stworzyć trójmiejską wersję Opla Adama

Model Adam pozycjonowany jest przez markę Opel jako stylowy pojazd miejski o praktycznie nieograniczonych możliwościach personalizacji. Do wyboru jest łącznie ponad 61 000 możliwych kombinacji nadwozia i ponad 82 000 wersji wnętrza, od bogatego wyboru kolorów i felg po specjalne detale takie jak wygląd zagłówków.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama