/  /  /  / Miejski Opel zaprezentował się przed Angelą Merkel
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Miejski Opel zaprezentował się przed Angelą Merkel

Opel|
null
© Opel
nullnull

Kanclerz Angela Merkel miała już okazję obejrzeć z bliska, jak prezentuje się miejski model Adam, którego światową premierę szykuje Opel z okazji najbliższej wystawy motoryzacyjnej w Paryżu.

Prezentację auta zorganizowano w Berlinie podczas dorocznego spotkania z udziałem reprezentacji Kraju Turyngii. To właśnie w tej części Niemiec, w Eisenach rozpocznie się seryjna produkcja nowego Opla. Pierwsze egzemplarze trafią do salonów sprzedaży na początku przyszłego roku.

Nowy Opel Adam czyli dla każdego coś miłego

Model Adam wyróżnia się bogatą gamą kolorów, poziomów wyposażenia i detali wystroju wnętrza. Jak podkreśla koncern, nigdy wcześniej samochód z tego segmentu nie miał tak dużych możliwości personalizacji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama