/  /  /  / Fabryka w Eisenach może wprowadzić dwie zmiany
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Fabryka w Eisenach może wprowadzić dwie zmiany

null
© Opel
null

Przedstawiciele Opla prowadzą obecnie rozmowy z radą zakładową na temat możliwości przejścia fabryki w Eisenach z trzy- na dwuzmianowy system pracy. Jest to odpowiedź na spadającą sprzedaż modelu Opel Corsa, szczególnie w Europie Południowej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W perspektywie średniookresowej Opel nie spodziewa się poprawy koniunktury na rynku motoryzacyjnym.

Dyrekcja twierdzi, że spółce uda się jednak uniknąć redukcji zatrudnienia wraz z uruchomieniem w Eisenach produkcji seryjnej miejskiego modelu Opel Adam (na zdjęciu), którego światowa premiera odbędzie się już za kilka dni na wystawie w Paryżu.

Opel wprowadzi skrócony czas pracy

Pierwsze egzemplarze modelu Opel Adam trafić mają do salonów sprzedaży na początku przyszłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama