/  /  /  / Barwny konwój Opla na wakacjach
Opel

Opel

Zmień
Początek firmy Opel to rok 1863, kiedy to Adam Opel produkował w swojej szopie maszyny do szycia oraz rowery. Po jego śmierci w roku 1899, synowie Opla opracowali we współpracy z Friedriechem Lutzmannem pierwszy automobil marki, który nie odniósł sukcesu rynkowego, jednak już następny, wyprodukowany w 1899 okazał się niezawodnym i dość niedrogim modelem, który przysporzył producentowi popularności.
Dowiedz się więcej o marce
 

Barwny konwój Opla na wakacjach

null
© Opel
nullnullnullnullnullnull

Wakacje to podróże i zwiedzanie ciekawych miejsc, dlatego Opel wyprawił w trasę swoje najciekawsze modele. Konwój pięciu samochodów składający się z trzech Opli Adamów (czerwony, żółty i granatowy), białej Cascady oraz czarnej Ampery od początku lipca jeździ po Polsce.

Samochody odwiedziły już Pomorze, Warmię i Mazury, teraz czas na Wielkopolskę. 31 lipca auta będą gościły w Poznaniu u dealera Opel Bońkowski.

Z tej okazji firma Bońkowski przygotowała grę miejską dla poznaniaków. Poza tym, że będzie można obejrzeć najnowsze modele Opla, jest szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Każdy, kto 31 lipca zrobi sobie zdjęcie z konwojem, może wygrać: Opla Adama na weekend, nawigację samochodową Mio oraz bilety na mecz Lecha Poznań (firma Bońkowscy jest oficjalnym partnerem motoryzacyjnym tego klubu).

Informacje o tym, gdzie i w jakich godzinach można spotkać konwój Opla, oraz inne szczegóły dostępne na opel.bonkowski.pl oraz na profilu facebookowym Opel Bońkowski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama