/  /  /  /  / Startuje seria Opel Edition 150
Opel Meriva

Opel Meriva

Zmień
SegmentVany / Klasa Małe
Cena49 800 zł - 81 150 zł (aktualizacja: 2017-06-01)
Emisja CO299 g/km - 166 g/km
Żużycie paliwa3,8 L/100km - 7,1 L/100km
 

Startuje seria Opel Edition 150

Opel Poland|
null
© Opel
null

Z okazji 150-tej rocznicy swojego istnienia marka Opel przygotowała dla polskich klientów specjalną kolekcję urodzinowych modeli składającą się z Corsy, Merivy oraz Astry, pod nazwą "Opel Edition 150". Oto szczegóły tej oferty.

W tym roku Opel obchodzi szczególnie wyjątkowe urodziny. 150 lat temu, w roku 1862, Adam Opel założył firmę w mieście Russelsheim, w Kraju Związkowym Hesji, która w przyszłości miała stać się jednym z największych producentów samochodów w Europie. Specjalnie na tę okazję na rynek zostało wprowadzonych kilka urodzinowych edycji modeli Opla, wzbogaconych o wysokiej jakości elementy wyposażenia. Opel przygotował kolekcję urodzinowych modeli, składającą się z Corsy, Merivy i Astry, pod nazwą „Opel Edition 150”.

Opel świętuje 150 lat istnienia

Specjalne edycje samochodów cechują się, atrakcyjną stylistyką i dodatkowym wyposażeniem podnoszącym komfort za przystępna cenę. Klienci, którzy chcą, aby ich samochody były jeszcze bardziej wyjątkowe, mogą skorzystać z jubileuszowego pakietu wyposażenia „Opel Edition 150”.

Przyjazna atmosfera
Dla klientów w Polsce jubileuszowe edycje Corsy i Merivy są wyposażone w 16-calowe aluminiowe felgi, wyjątkową tapicerkę i specjalne nakładki na progi. Corsa została dodatkowo wyposażona w poduszki boczne. Meriva natomiast z okazji jubileuszu otrzymała przedni podłokietnik instalowany w szyny Flex Rail oraz przyciemniane szyby tylne-boczne oraz tylną.

Astra „Opel Edition 150” została wyposażona na urodziny marki w 17-calowe strukturalne felgi oraz tak jak w przypadku Corsy i Merivy w wyjątkową tapicerkę i specjalne nakładki na progi.

Astra ponadto jest wyposażona w następujące elementy:
- czujnik parkowania przód i tył
- komputer pokładowy
- skórzaną kierownicę wielofunkcyjną
- radio CD 400 z 7 głośnikami
- pakiet foteli komfort 1

Wszystkie jubileuszowe modele marki wyróżniają się dzięki specjalnemu oznakowaniu symbolem „Opel Edition 150”, oraz aluminiowym nadprożom z wytłoczonym napisem „OPEL”.

Klienci, którzy odwiedzą salony Opla, dostrzegą modele „Opel Edition 150” w specjalnie wyodrębnionych i oznakowanych sektorach. Dodatkowo modele na 150-lecie Opla są w kolorach czerwonym i czarnym.

Oferta ważna jest od dziś do końca roku modelowego, co w praktyce oznacza, że do końca 2012 roku będzie można kupić Corsę, Merivę i Astrę z wyposażeniem specjalnej edycji. Dzięki wyjątkowym pakietom wyposażenia, modele „Opel Edition 150” charakteryzują się znakomitym stosunkiem wartości do ceny, która w przypadku Corsy zaczyna się od 44 250 zł.

Dodatkowo, w ofercie Opla pojawiła się Astra Classic, która z atrakcyjnym pakietem „Edition 150” jest w cenie 51 850 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Opel Meriva